Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2009 » Квітень » 5 » ФК.Шляховик провів перший матч в новому сезоні 2009
ФК.Шляховик провів перший матч в новому сезоні 2009
16:38
Сьогодні о 13-00 на полі команди Лукашівка з міста Бобровиця перший свій матч в сезоні 2009 провела наша команда, гра була товариською і складалась з двох таймів по 30 хвилин, на полі грали по 6 гравців у складі кожної з команд так як поле було призначене по розмірам для міні-футболу, але це не було проблемою для того щоб зіграти чудовий і захопливий матч.В першому таймі який пройшов за повної переваги команди Лукашівка ми пропустили 4 сухі голи, в другому таймі наша команда знайшла свою гру і впевнено тиснула на ворота господарів, але в одній з контратак господарів вони забили нам 5-го гола і в підсумку перемогли команду ФК.Шляховик (м.Бобровиця) 5-0, нам так і не вдалося розмочити рахунок незважаючи на те що в нас було дуже багато гольових моментів, отож зробимо поправку на те що це був перший матч нового сезону і до сьогодні ми не грали жодного матчу а наш суперник вже провів ряд ігор і їх гравці були зіграніші, також варто зазначити що в нашому складі було двоє нових гравців і ще двоє повернулись після того як довгий час лікували свої травми і не мали зовсім ігрової практики, отож головна мета цієї гри виконана ми перевірили стан наших фізичних кондицій і тепер будемо активно готуватись до футбольного турніру 11 квітня 2009 де і буде офіційно відкрито новий футбольний сезон на бобровиччині.
За ФК.Шляховик сьогодні грали - Олександр Жир, Юрій Бахмат, Микола Власов, Сергій Супрун, Сергій Зазимко, Юрій Ярошенко, Михайло Примак.
Переглядів: 470 | Додав: fcshlyahovuk | Рейтинг: 5.0/1 |