Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2009 » Квітень » 11 » ФК.Шляховик переможець "Кубку відкриття футбольного сезону - 2009"
ФК.Шляховик переможець "Кубку відкриття футбольного сезону - 2009"
21:58
Сьогодні в селі Марківці відбувся перший в цьому році футбольний турнір під назвою "Кубок відкриття футбольного сезону - 2009", в турнірі взяли участь такі команди як, Кобижча, Марківці, Вороньки, Мирне, Цукровик, Лукашівка, Ст.Басань, Н.Басань та ФК.Шляховик (м.Бобровиця), турнір пройшов цікаво і захопливо, за регламентом турніру матчі були на виліт і складались з двох таймів по 15 хвилин, якщо після фіксувалась нічия то пробивались післяматчеві пенальті, варто зазначити що серед всіх 8 матчів тільки три були завершені без пенальті, а решта з пробиттям пенальті.Впевнену перемогу в турнірі здобула команда ФК.Шляховик, яка обіграла в 1\4 фіналу Ст.Басань 1-0 за нас відзначився на 30 хвилині Олексій Журибеда, потім був матч 1\2 фіналу з командою Н.Басань який закінчився в нічию 0-0, а в серії післяматчевих пенальті ми перемогли з рахунком 5-4, варто відзначити гру нашого воротаря та капітана команди Олександра Жира який відбив один удар пенальті, а також варто відзначити забитий вирішальний удар пенальті Олександра Дідика який і приніс перемогу над командою Н.Басань в серії пенальті 5-4 і вивів нашу команду в фінал турніру де вже на нас чекала команда господарів турніру Марківці, матч був дуже напружений і цікавий, але в підсумку завдяки одному голу Михайла Примака який забив його на 12 хвилині ми перемогли 1-0 та стали переможцями і володарями "Кубку відкриття футбольного сезону - 2009", цей трофей став першим здобутком нашої команди в новому сезоні.
Отож за ФК.Шляховик грали і стали переможцями турніру: Олександр Жир, Юрій Бахмат, Віктор Білановський, Юрій Ярошенко, Михайло Примак, Микола Власов, Олександр Дідик, Олександр Заболотній, Олексій Журибеда, Олександр Горбатюк, Сергій Супрун.
Щиро вітаємо команду ФК.Шляховик з перемогою і бажаємо нових здобутків!
Переглядів: 491 | Додав: fcshlyahovuk | Рейтинг: 5.0/6 |