6 тур - 20.06.2009р.

ФК.Шина - ФК.Агротрейд         4-1

ФК.Славутич - ФК.Полісся       1-3

Переглядів: 505 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 22.06.2009 | Коментарі (0)

Вчора пройшов 6 тур Чемпіонату Бобровицького району з футболу в якому наш клуб грав на виїзді проти команди Стара Басань, гра була принципова і напружена про що говорить те що після першого тайму рахунок був 0-0, проте в другому таймі господарі несподівано вийшли впепед забивши два мячі, здавалось що вже нічого наш клуб не вдіє адже ми пропустили на 54 та 60 хвилинах, проте гравці ФК.Шляховик продемонстрували жагу до перемоги і швидко відновили паритет та навіть вийшли вперед за ФК.Шляховик забили О.Алєксєєв - 72 хв., 81 хв., О.Журибеда 76 хв. Але гравці Старої Басані знайшли в собі сили і на 89 хвилині матчу зрівняли рахунок він став 3-3, здавалось матч завершится в нічию, але досвідчений гравець захисник Руслан  Зінченко на 3 компенсованій хвилині красивим ударом головою приніс перемогу нашій команді. Тож ФК.Шляховик переміг і клуб починає набирати силу в змаганні і демонструвати свої справжні моральні якості в боротьбі до останньої хвилини. Наступний матч ми зігр ... Читати далі »
Переглядів: 575 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 22.06.2009 | Коментарі (0)