Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Травень » 02

Сьогодні відбулись матчі 1\4 фіналу Кубку району з футболу, які не принесли особливих несподіванок і всі лідери прогнозовано отримали перемоги. ФК.Шляховик цього дня грав на виїзді проти команди новачка району Єдність з села Макарівка. Гра видалась дуже напруженою і жорсткою про що свідчить остаточний рахунок 3-2 на користь ФК.Шляховик. Загалом команда суперниця показала гарну команду гру і бажання перемогти діючого чемпіона і володаря кубку, проте якість поля не дала  в повній мірі проявити свою майстерність ні одній ні іншій команді. В команді ФК.Шляховик виділявся своєю грою і лідерськими якостями Сергій Супрун який і відкрив рахунок в матчі на 15 хвилині, потім на 30 хвилині господарі зрівняли рахун ... Читати далі »

Переглядів: 454 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 02.05.2010