Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Червень » 20

Сьогодні відбулись матчі 6 туру Чемпіонату району з футболу - ФК.Шляховик грав цього дня на виїзді в селі Кобижча проти команди Юність і очікувано переміг з великим рахунком 4-0. Перший тайм гри закінчився з рахунком 1-0 на 20 хвилині гри відзначився Роман Пінчук. В другому таймі було забито ще три голи, відзначились на 55 хвилині Михайло Примак, на 65 хвилині Павло Овдій і останній гол на 85 хвилині провів Сергій Супрун. Загалом гра була повна помилок гравців команди Юність які проявляли велику активність в атаці проте в захисті не змогли стримати гравців ФК.Шляховик які могли забити і більше ніж 4 голи в цьому матчі проте знову підвела реалізація. Протягом всього матчу обидві команди були дуже активні і завдали б ... Читати далі »

Переглядів: 665 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 20.06.2010