Четвер, 22.06.2017, 16:05
FC SHLYAHOVUK
 
Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 260

Головна » 2011 » Травень » 24 » 29 травня розпочався Чемпіонат Бобровицького району з футболу сезону 2011
29 травня розпочався Чемпіонат Бобровицького району з футболу сезону 2011
21:00

         

                                                                                                                                                       КАЛЕНДАР  ІГОР

                                                                                                                                                                               ЧЕМПІОНАТУ  БОБРОВИЦЬКОГО  РАЙОНУ

                                                                                                                                                                                              З  ФУТБОЛУ  2011 року

                                                                                                                                                                                                      Перше коло

 

                                                                                                                                                            1.   «Цукровик» (Бобровиця)

                                                                                                                                                            2.   «Шляховик»  (Бобровиця)

                                                                                                                                                               3.   «Кобижча»  (Кобижча)

                                                                                                                                                            4.    «Єдність»  (Макарівка)

                                                                                                                                                            5.    «Лукашівка»  (Бобровиця)

                                                                                                                                                            6.    «Наташа-Агро»  (Н.Басань)

                                                                                                                                                            7.    «Ст. Басань» (Ст.Басань)

                                                                                                                                                            8.    «Юність»  (Кобижча)

                                                                                                                                                            9.    «Сокіл»  (Марківці)

                                                                                                                                                          10.    «Ярославка»  (Ярославка)

                                                                                                                                                          11.    «Мирне» (Мирне)

                                                                                                                                                          12.    «Дніпро» (Н.Биків)





             1 тур 29 травня                                                                                                                                           5 тур 3 липня

1. «Цукровик» - «Дніпро» - 4-1                                                                                                           25. «Кобижча» - «Дніпро» 13-00

2. «Шляховик» - «Мирне» - 2-0                                                                                                           26. «Єдність» - «Шляховик»

3. «Кобижча» - «Ярославка» - 3-2                                                                                                      27. «Лукашівка» - «Цукровик»

4. «Єдність» - «Сокіл» - 5-2                                                                                                                 28. «Наташа-Агро» - «Мирне»

5. «Юність» - «Лукашівка» - 3-0                                                                                                         29. «Ст.Басань» - «Ярославка»

6. «Наташа-Агро» - «Ст.Басань» - 0-3                                                                                                 30. «Юність» - «Сокіл» 16-00

        

           2 тур 12 червня                                                                                                                                         6 тур 10 липня

7. «Дніпро» - Ст.Басань» - 0-2                                                                                                              31. «Дніпро» - «Сокіл»

8. «Юність» - «Наташа-Агро» - 3-3                                                                                                       32. «Юність» - «Ярославка» 13-00

9. «Сокіл» - «Лукашівка» - 1-0                                                                                                             33. «Мирне» - «Ст.Басань»

10. «Ярославка» - «Єдність» - 4-4                                                                                                        34. «Цукровик» - «Наташа-Агро» 14-00

11. «Кобижча» - «Мирне» - 4-0                                                                                                             35. «Шляховик» - «Лукашівка» 16-00

12. «Цукровик» - «Шляховик» - 3-3                                                                                                     36. «Кобижча» - «Єдність» 16-00

        

           3 тур 19 червня                                                                                                                                         7 тур 17 липня

13. «Шляховик» - «Дніпро» 14-00                                                                                                         37. «Єдність» - «Дніпро»

14. «Кобижча» - «Цукровик» 13-00                                                                                                       38. «Кобижча» - «Лукашівка» 13-00

15. «Єдність» - «Мирне»                                                                                                                          39. «Шляховик» - «Наташа-Агро»

16. «Лукашівка» - «Ярославка» 16-00                                                                                                  40. «Ст.Басань» - «Цукровик»

17. «Наташа-Агро» - «Сокіл»                                                                                                                 41. «Юність» - «Мирне» 16-00

18. «Юність» - «Ст.Басань» 16-00                                                                                                         42. «Сокіл» - «Ярославка»

         

          4 тур 26 червня                                                                                                                                            8 тур 24 липня

19. «Юність» - «Дніпро» 13-00                                                                                                                43. «Дніпро» - «Ярославка»

20. «Сокіл» - «Ст.Басань»                                                                                                                       44. «Мирне» - «Сокіл»

21. «Ярославка» - «Наташа-Агро»                                                                                                        45. «Юність» - «Цукровик» 13-00

22. «Мирне» - «Лукашівка»                                                                                                                    46. «Шляховик» - «Ст.Басань»

23. «Цукровик» - «Єдність»                                                                                                                    47. «Кобижча» - «Наташа-Агро» 16-00

24. «Кобижча» - «Шляховик» 16-00                                                                                                      48. «Єдність» - «Лукашівка»


   9 тур 31 липня

49. «Лукашівка» - «Дніпро»

50. «Наташа-Агро» - «Єдність»

51. «Кобижча» - «Ст.Басань»  13-00

52. «Юність» - «Шляховик» 16-00

53. «Сокіл» - «Цукровик»

54. «Ярославка» - «Мирне»

 

          10 тур 7 серпня

55. «Дніпро» - «Мирне»

56. «Ярославка» - «Цукровик»

57. «Шляховик» - «Сокіл» 14-00

58. «Кобижча» - «Юність»

59. «Єдність» - «Ст.Басань»

60. «Лукашівка» - «Наташа-Агро» 16-00

 

          11 тур 14 серпня

61. «Наташа-Агро» - «Дніпро»

62. «Ст.Басань» - «Лукашівка»

63. «Юність» - «Єдність» 13-00

64. «Кобижча» - «Сокіл» 16-00

65. «Ярославка» - «Шляховик»

66. «Цукровик» - «Мирне»

 

Примітка : матчі відбудуться на полях команд  

вказаними першими. Початок матчів о 16.00.


Команди «Кобижча» та «Юність» всі матчі першого кола

будуть грати дома, друге коло на виїзді. В зв’язку з ремонтом

футбольного поля в с.Кобижчі.

Команда «Дніпро» прийматиме команди в с. Нова Басань.


Переглядів: 967 | Додав: fcshlyahovuk | Рейтинг: 3.4/5 |
Всього коментарів: 0
Додавати коментарі можуть лише зареєстровані користувачі.
[ Реєстрація | Вхід ]
Форма входу

Календар новин
«  Травень 2011  »
ПнВтСрЧтПтСбНд
      1
2345678
9101112131415
16171819202122
23242526272829
3031

Пошук

Друзі сайту

Статистика

Онлайн всього: 1
Гостей: 1
Користувачів: 0

Copyright MyCorp © 2017Сайт управляється системою uCoz