Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » Архів матеріалів

У рамках загальнонаціонального проекту «Футбольна країна» кореспондент Інформ-служби ФФУ поспілкувався із головою Чернігівської регіональної федерації футболу (ЧРФФ) Геннадієм Прокоповичем.

− Геннадію Володимировичу, півроку тому ви очолили обласну федерацію. Встигли за цей час сформувати уяву про те, яким наразі є футбольне господарство Чернігівщини?
− На тлі економічно міцних регіонів нам значно складніше. Раніше тут пріоритетними були сільськогосподарські напрямки − область недаремно називали «картопляним Донбасом», потужні підприємства міст працювали на військово-промисловий комплекс. За рахунок колгоспів і заводів утримувалося понад трьох сотень команд, мало не кожне село чи колгосп вважали за честь брати участь у різноманітних футбольних турнірах і змаганнях. Зрозуміло, що внаслідок економічних негараздів більшість аматорських футбольних колективів зникли, а в обласному центрі не залишилося жодного. Два роки тому у ... Читати далі »
Переглядів: 633 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 23.11.2008

Чемпіонат області.Перша ліга

Зіграні всі матчі фінального етапу першості області в першій лізі.Ось загальний підсумок.

1   "Надія"(Припутні,Ічнянський район) - 12 очок

2   "Ревна"(Семенівка) - 11 очок

3   "Дружба-нова"(Варва) - 7 очок

4   ФК"Мена"(Мена) - 3 очка

В наступному році вищу лігу поповнять "Надія" і "Ревна",натомість пониження в класі не буде ні в кого.

Кращі бомбардири

Віталій Коваленко "Дружба-нова" - 12 голів
Максим Якунін "Надія" - 11 голів

Переглядів: 654 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 23.11.2008

Футбольна команда «Єдність-2»(Плиски) закінчила ігровий сезон 2008 року як переможець. Останнім трофеєм плисківчан стали золоті медалі чемпіонату області.

У нелегкій безкомпромісній боротьбі футболісти «Єдності-2»(Плиски) обійшли таких потужних суперників як ФК«Ніжин»,ФК«Полісся» з Добрянки,корюківський «Авангард».Слід відзначити, що цей дружній колектив у 2008 році здобув майже всі нагороди сезону. Це перемоги в зимових розіграшах кубків ім. Голубєва та ім.Кірсанова,що проводились у Києві, серед учасників яких переважали в основному професійні команди другої ліги України. Крім того,плисківчани завоювали бронзові медалі чемпіонату України серед аматорських команд та виграли кубок Чернігівської області, у фіналі перегравши по сумі двох матчів «Полісся»(Добрянка).

Перемоги під керівництвом головного тренера Володимира Марченка здобували-Максим Авраменко,Олег Шевченко,Олексій Крупніченко,Олександр Селюцький,Володимир Чеховський,Євген Туркеня,Костянтин Седлов,Сергій ... Читати далі »

Переглядів: 593 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 23.11.2008

Завершився Чемпіонат області з футболу. Розв’язка його вийшла дуже інтригуючою. ФК «Полісся» (Добрянка), яка довго перебувала на першому місці врешті решт не втримала перевагу і поступилася чемпіонством дублерам плисківської «Єдності».

Причому доля Чемпіонату була вирішена лише за рахунок різниці забитих і пропущених м’ячів. Очок команд набрали порівну, але якщо «Єдність-2» забила 77 м’ячів і пропустила 14, то «Полісся» забило 67 і пропустило 16.
Бронзовим призером став «Авангард» з Корюківки.

Переглядів: 542 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 23.11.2008

Як і очікувалось кращим став форвард клубу Дмитро Семенюк, який вже другий рік поспіль стає кращим бомбардиром чемпіонату району забивши 24 голи, другим став бобровиччанин Сергій Супрун, третім також бобровиччанин Олександр Алєксєєв.

Переможці голосування

1. Дмитро Семенюк - 35 голосів

2. Сергій Супрун - 20 голосів

3. Олександр Алєксєєв - 17 голосів
Переглядів: 632 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 05.11.2008

В найближчому майбутньому клуб розгляне можливість взяти участь у чемпіонаті району та чемпіонаті області з футзалу які відповідно будуть проведені в зимовий період!
Переглядів: 600 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 05.11.2008

Саме так за останні два роки з 2007 по 2008 рік клуб з м.Бобровиці ФК.Шляховик здобув два підряд титула чемпіона Бобровицького району та двічі поспіль виграв кубок Бобровицького району, це найбільш успішні роки клубу і цим значним здобуткам клуб завдячує неоціненній допомозі двох чудових меценатів і справжніх любителів футболу Зінченку Руслану Михайловичу та Горовому Сергію, без їх підтримки і допомоги клуб не досягнув таких неперевершених здобутків у змаганнях з футболу у Бобровицькому районі, клуб ФК.Шляховик за їх підтримки став беззаперечним лідеров чемпіонату і кубку Бобровицького району.
Всі гравці клубу і всі його  прихильники вдячні за красивий і видовищний футбол який Зінченко Руслан і Горовий Сергій подарували жителям міста і району, але перш за все їм щиро вдячні всі гравці клубу, ми цінимо і поважаємо Вас і вашу допомогу!
Переглядів: 685 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 31.10.2008

Завершився чемпіонат Чернігівської області з футболу у вищій лізі сезону 2008 він був захопливий і принциповий і в підсумку чемпіоном став клуб Єдність-2 з с.Плиски.

Підсумкова турнірна таблиця:

1.Єдність-2                  20  18  1  1  76-14  55
2.ФК.Полісся(Д)            20  18  1  1  67-15  55
3.ФК.Авангард              20  13  3  4  45-20  42
4.ФК.Ніжин                    20  11  2  7  43-22  35
5.ФК.Десна-3             ... Читати далі »
Переглядів: 1169 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 31.10.2008

Саме 26 жовтня о 10-00 на стадіоні "Колос" відбулась царемонія закриття футбольного сезону 2008 на бобровиччині, були підведені підсумки Чемпіонату району 2008 року і відбулась царемонія нагородження переможця та призерів цього турніру, як раніше говорилось, що чемпіоном стала команда ФК.Шляховик (м.Бобровиця) вона отримала золоті нагороди, срібні Цукровик (м.Бобровиця), бронзові Кобижча.