Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2011 » Вересень » 24 » Переможцем Кубку Бобровицького району з футболу 2011 року стала команда Наташа-Агро з села Нова Басань
15:55

11 вересня в місті Бобровиця на центральному стадіоні "Колос" відбувся фінал Кубку району з футболу 2011 року, в якому зіграли команди Лукашівка з міста Бобровиця та команда Наташа-Агро з села Нова Басань. Вже другий рік поспіль команда Лукашівка виходить до фіналу Кубку району, минулого року вона здобула вперше Кубок району перемігши у фіналі команду Кобижча. Лукашівка прагнула здобути перемогу в Кубку і цього року, але їх суперник виявився сильнішим у цьому протистоянні і проявив свій бойовий характер і прагнення перемогти, адже після першого тайму гри Лукашівка перемагала команду Наташа-Агро з рахунком 2-0 і вже здавалось, що гра так і завершиться черговою перемогою в Кубку команди з Бобровиці, але в другому таймі гри все змінилось. Проявивши волю до перемоги і бажання її здобути команда з Нової Басані забила 5 голів, які і принесли у підсумку красиву і впевнену перемогу Наташа-Агро над Лукашівкою з рахунком 5-2. Таким чином новим володарем Кубку району стала команда Наташа-Агро.

Переглядів: 1189 | Додав: fcshlyahovuk | Рейтинг: 3.7/3 |