Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Травень » 16 » Сьогодні розпочався Чемпіонат району з футболу 2010 року - ФК.Шляховик мінімально програє Цукровику
20:31

Сьогодні розпочався чемпіонат району з футболу 2010 року, ФК.Шляховик приймав на своєму полі головного конкурента в боротьбі за чемпіонський титул команду Цукровик і вже традиційно як і минулого року програє з рахунком 0-1 демонструючи гарну гру але дуже погану реалізацію створених гольових моментів. Загалом матч пройшов без притаманної  грубості з боку обох команд коли вони грають між собою, було створено багато моментів обома командами але гол був забитий тільки єдиного разу на 30 хвилині першого тайму коли обрізку гравців ФК.Шляховик вдало використали гравці команди суперниці і вивели свого гравця один на один з воротарем ФК.Шляховик і той без перешкод відправив м'яч у кут воріт. Також був не реалізований пенальті гравцями Цукровика на 40 хвилині першого тайму, їх гравець пробив вище воріт. Підсумовуючи матч варто відзначити що обидві команди по грі цього дня заслуговували на нічию, але успіх знову був на боці Цукровика як і минулого року.

Початок чемпіонату відмітився тим що команда з Мирного знялась з змагань і тепер довелось змінити весь календар змагань, проте це не перешкодило тому щоб сьогодні відбувся повноцінний перший тур чемпіонату району.