Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Травень » 9 » Сьогодні відбулись матчі 1\2 фіналу кубку району - ФК.Шляховик поступається 0-1 Лукашівці і вперше за останні 3 роки не виходить у фінал
17:05

Сьогодні відбулись матчі 1\2 фіналу кубку бобровицького району з футболу, ФК.Шляховик приймав на своєму полі команду Лукашівка з міста Бобровиця. Варто зазначити, що і минулого року в 1\2 фіналу ФК.Шляховик грав проти цієї команди та переміг 1-0, проте сьогоднішня гра виявилась не такою успішною як минулого року. Володіючи повною ігровою і територіальною перевагою протягом майже всього матчу ФК.Шляховик  поступився амбітному і бойовому супернику який цього дня проявив максимум зусиль щоб вийти до фіналу і Лукашівці це вдалось. На висоті цього дня був воротар гостей Дмитро Бахмат який і вивів свою команду до фіналу, протягом матчу Дмитро відбив чимало небезпечних і стовідсоткових моментів відзначитись для гравців ФК.Шляховик, останнім подвигом воротаря гостей був чудово  відбитий на 80 хвилині пенальті від Сергія Супруна, що і був останньою нагодою відзначитись для ФК.Шляховик. Свій же гол Лукашівка провела в першому таймі на 40 хвилині після потужного удару Віктора Тимошенка голкіпер ФК.Шляховик Олександр Жир відбив удар перед собою на набігаючого гравця Лукашівки який і відправив м’яч до сітки, цей рахунок 0-1 так і залишився до фінального свистка без змін. Тож саме завдяки цій перемозі і вкладу в цю перемогу воротаря Лукашівки Дмитра Бахмата який самотужки відстояв цю перемогу Лукашівка вперше виходить до фіналу кубку району де 12 вересня 2010 року зіграє проти команди Кобижча з однойменного села.