Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Травень » 23 » Сьогодні відбувся 2 тур Чемпіонату району з футболу - ФК.Шляховик грає з Кобижчею в бойову нічию 3-3
20:20

Сьогодні відбулись матчі 2 туру Чемпіонату району з футболу. Захопливим та інтригуючим був матч між Кобижчею та ФК.Шляховик який у підсумку завершився бойовою нічиєю 3-3. Матч розпочався з швидкого голу, вже на 40 секунді після красивої комбінації гол забив Олексій Журибеда, щоправда вже за 10 хвилин рахунок був зрівняний після вдалої подачі з кутового м'яч влетів до ближнього кута воріт ФК.Шляховик. Наступного голу довелось чекати 25 хвилин і вже на 35 хвилині Кобижча повела в рахунку 2-1, так і закінчився перший тайм. В другому таймі гравцям Кобижчі вдалось забити ще один гол і рахунок став 3-1 на їх користь відзначився Сергій Петриченко на 65 хвилині. Проте останній штурм був за ФК.Шляховик і в кінці матчу на 80 хвилині гол забив Віктор Білановський, а на 85 хвилині забив гол та зробив остаточним рахунок 3-3  Роман Пінчук. Як бачимо дуже красивий і динамічний вийшов матч, який приніс багато задоволення численним глядачам які цього дня прийшли на стадіон села Кобижча. Варто відзначити, що обидві команди  проявили характер і бажання перемогти це стало запорукою красивого матчу. Також суттєво на результат вплинуло те що отримав травму в першому таймі і не грав увесь матч Олександр Горбатюк і посуті дану нічію ФК.Шляховик здобув граючи в чисельній меньшості так як замін не було і не можливо було замінити травмованого гравця.