Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Травень » 30 » Сьогодні відбувся 3 тур Чемпіонату району - ФК.Шляховик програє 0-4 Лукашівці і дарує шанс на чемпіонство Цукровику
19:42

Сьогодні відбулись матчі 3 туру Чемпіонату району з футболу, ФК.Шляховик приймав на своєму полі Лукашівку і закономірно по грі поступився 0-4. Перший тайм закінчився без забитих м'ячів, а в другому таймі  Лукашівка дотиснула ФК.Шляховик забивши 4 голи. Знову гарну гру показав голкіпер Лукашівки Дмитро Бахмат який і цієї гри залишив свої ворота сухими без пропущеного голу. Ця поразка ФК.Шляховик дає шанс  другому протягом останніх трьох років віце-чемпіону Цукровику поборотись за чемпіонство цього року разом ще з одним серйозним претендентом командою Кобижча, які скоріше за все саме між собою і розіграють титул чемпіона району 2010 року. Більш мотивованішою варто вважати Кобижчу яка може до титула чемпіона додати ще й кубоку району, проте не варто скидати з рахунків молоду і перспективну команду Лукашівки яка теж буде боротись за чемпіонство і кубок.