Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Червень » 6 » Сьогодні відбувся 4 тур Чемпіонату району з футболу - ФК.Шляховик перемагає Співдружність 5-0
20:25

Сьогодні відбулись матчі 4 туру Чемпіонату району з футболу, ФК.Шляховик цього дня грав на виїзді в селі Нова Басань проти команди Співдружність і впевнено переміг з великим рахунком 5-0. Хоча початок гри не передбачував такого рахунку адже вже на 2 хвилині матчу у ворота ФК.Шляховик був призначений пенальті за гру рукою в штрафному майданчику, але гравець Співдружності пробив повз ворота. Саме цей момент і виявився переломним адже він повністю зламав бойовий настрій господарів, вже через 8 хвилин рахунок був 1-0 на користь ФК.Шляховик, чудову комбінацію гарним ударом з лінії штрафної завершив Микола Шутий, через 15 хвилин красивим підкрученим ударом з кутового в ближній кут воріт відзначився Павло Овдій, так рахунок став 2-0 і до кінця першого тайму він не змінився. Початок другого тайму був за господарями які кинулись відігруватись і очевидно забули про захист власних воріт, що послужило гарним фактором для того щоб гравці ФК.Шляховик мали нагоди забити, саме три з яких і було успішно реалізовано. Спочатку знову забив на 65 хвилині Павло Овдій який обіграв гравців суперників і вийшов один на один з голкіпером та без проблем його переграв, потім також з передачі Павла Овдія був забитий гол Романом Пінчуком на 75 хвилині який також вийшов один на один з голкіпером. Підсумував розгром Співдружності ударом головою після подачі кутового на 89 хвилині  Віктор Білановський, який і встановив остаточний рахунок 5-0 на користь ФК.Шляховик. В цій грі особливо варто відзначити гру Павла Овдія який сам забив 2 голи та віддав 3 гольові передачі на своїх одноклубників, тим самим він показав красиву та ефективну гру яка принесла успіх в цьому матчі.