Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2009 » Жовтень » 11 » Сьогодні зіграно останні матчі Чемпіонату району - ФК.Шляховик перемагає Цукровик 4-2 і стає знову Чемпіоном району
20:11

Сьогодні відбулись дві перенесені гри Чемпіонату району Цукровик-ФК.Шляховик і Кобижча-Співдружність, центральним матчем був матч в Бобровиці де визначався Чемпіон району.Матч був дуже цікавий і ньому було багато грубої гри свідченням цього є 3 призначені пенальті 2 з яких було успішно реалізовано.Сам перебіг матчу був напружений, вже на 17 хвилині Цукровик вийшов вперед коли було реалізовано пенальті. Проте вже на 32 хвилині також з пенальті рахунок був зрівняний гол забив Віктор Делієргієв. З рахунком 1-1 команди пішли на перерву. Після перерви ФК.Шляховик вийшов вперед на 59 хвилині після вдалих індивідуальних дій гол забив Сергій  Супрун, згодом на 75 хвилині збільшив рахунок Олексій Журибеда, потім на 80 хвилині Цукровик скоротив розрив 3-2, проте остаточну і красиву крапку в матчі на 90 хвилині, знову після вдалих і ефективних дій поставив Сергій Супрун, який недивлячись на травму і біль зміг продовжити матч в середині другого тайму і на морально-вольових якостях зробив дубль і показав свій бійцівський і чемпіонський характер. Також варто відзначити активність і хорошу гру Олексія Журибеди та Павла Овдія. Всі гравці команди доклали максимум зусиль в чемпіонаті і в останньому матчі зробили останній крок до вже третього поспіль титулу Чемпіону району з футболу.Дякуємо всім гравцям ФК.Шляховик за гру і чудовий результат. Особливі слова вдячності Зінченку Руслану Михайловичу граючому тренеру і спонсору клубу який доклав чимало зусиль для того щоб наша мрія знову збулась і ми знову переможці, сподіваємось на вашу подальшу підтримку клубу і продовження сходження клубу вже на вищий обласний рівень. Вітаємо всіх гравців  і вболівальників клубу ФК.Шляховик з Чемпіонством.

9.Вороньки           16 1 1 14 16-56 -2

- примітка з команд Сокіл та Вороньки знято 6 очок за 4 неявки на ігри чемпіонату, з команди Мирне знято 3 очки за 2 неявки на матчі чемпіонату.

Кращий бомбардир Чемпіонату району - Олександр Алєксєєв (ФК.Шляховик) - 29 голів.