Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Червень » 28 » Вчора відбувся 7 тур Чемпіонату району - ФК.Шляховик перемагає Єдність 1-0
Вчора відбувся 7 тур Чемпіонату району - ФК.Шляховик перемагає Єдність 1-0
14:52

Вчора пройшли матчі 7 туру Чемпіонату Бобровицького району з футболу - ФК.Шляховик приймав на своєму полі новачка цьогорічного чемпіонату та сенсаційного лідера команду Єдність з села Макарівка. Гості прагнули продовжити свою переможну серію та зберегти лідируючу позицію в чемпіонаті. Гра почалась з активних дій гостей які прагнули забити швидкий гол та це їм не вдалось. Чудові нагоди відзначитись в першому таймі втратили гравці ФК.Шляховик Павло Овдій та Микола Шутий. Перший тайм закінчився з рахунком 0-0. В другому таймі малюнок гри не змінився і господарі і гості продовжували створювати гарні нагоди для того щоб відзначитись та гол був забитий лише на останній 90 хвилині матчу коли Єдність пішла на останній штурм воріт господарів, але втративши м'яч в центрі поля дала чудовий шанс на атаку у відповідь гравцям ФК.Шляховик і з хорошої передачі Павла Овдія переможний гол забив Сергій Супрун. Загалом гра була дуже цікава і динамічна, як господарі так і гості показали красиву гру, проте більшу волю до перемоги показали гравці ФК.Шляховик, які заслужено отримали перемогу. Таким чином після поразки Єдності відбулась зміна лідера в чемпіонаті і на перше місце вийшла команда з села Кобижча.