Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Травень » 10 » Володарем кубка Чернігівської області 2010 стала ФК "Єдність-2"
Володарем кубка Чернігівської області 2010 стала ФК "Єдність-2"
22:42

У неділю, 9-го травня відбувся фінал кубка Чернігівської області з футболу. В третє поспіль фінальний матч звів на футбольному полі дві кращі команди області - ФК "Єдність-2" (Плиски) та ФК "Полісся" (Добрянка).
Матч проходив у дуже напруженій боротьбі. В першому таймі краще виглядала команда з Плисок. На 10-й хвилині матчу Максим Легеда небезпечно пробивав по воротам ФК "Полісся", та добрянців врятувала стійка воріт, а вже за кілька хвилин, після передачі Тарикіна, Легеда з п'яти метрів розстріляв ворота "Полісся".
Єдність могла і подвоїти рахунок, але Валько не реалізував чудову нагоду забити.
На прикінці першого тайму футболістам "Полісся" вдалося вирівняти гру, за 5 хвилин до завершення першої половини матчу Валентин Круковець обігравши кількох захисників влучно пробив у дальній кут воріт. Перший тайм завершився з рахунком 1:1.

На початку другого тайму гравець Єдності обігравши у центральній зоні двох захисників "Полісся" влучно пробив з-за меж штрафного майданчику і після серії рикошетів м'яч опинився у воротах "Полісся".

Після пропущеного голу, футболісти "Полісся" повністю заволоділи ігровою та територіальною перевагою, але на протязі всього часу, що добрянці "висіли" на воротах "Єдності" їм нажаль не вдалося зрівняти рахунок, більш того Колесник обрізавши добрянців на своїй половині поля вивів нападника "Єдності" на побачення з  голкіпером "Полісся", та Роман Андріяш нажаль був безсилим 3:1.

За 5 хвилин до завершення матчу Олександр Цупрунов виявився першим на добиванні, після підступного удару Ігоря Донця, та без надзусиль переправив м'яча у порожні ворота "Єдності". Нажаль на більше у добрянців не вистачило ні сил ні часу.
  Таким чином володарем кубка Чернігівської області 2010 стає ФК "Єдність-2" (Плиски), яка переграла ФК.Полісся (Добрянка) 3-2.
Фахівці, що були присутні на матчі, по завершенню гри високо оцінили рівень гри обох команд.

Переглядів: 641 | Додав: fcshlyahovuk | Рейтинг: 4.7/3 |