Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Травень » 2 » Сьогодні відбулись матчі 1\4 фіналу Кубку району - ФК.Шляховик починає офіційний сезон з перемоги!
20:38

Сьогодні відбулись матчі 1\4 фіналу Кубку району з футболу, які не принесли особливих несподіванок і всі лідери прогнозовано отримали перемоги. ФК.Шляховик цього дня грав на виїзді проти команди новачка району Єдність з села Макарівка. Гра видалась дуже напруженою і жорсткою про що свідчить остаточний рахунок 3-2 на користь ФК.Шляховик. Загалом команда суперниця показала гарну команду гру і бажання перемогти діючого чемпіона і володаря кубку, проте якість поля не дала  в повній мірі проявити свою майстерність ні одній ні іншій команді. В команді ФК.Шляховик виділявся своєю грою і лідерськими якостями Сергій Супрун який і відкрив рахунок в матчі на 15 хвилині, потім на 30 хвилині господарі зрівняли рахунок. Після перерви господарі взагалі вийшли вперед на 60 хвилині, але на 65 хвилині кращий бомбардир Сезону 2009 Олександр Алєксєєв зрівняв рахунок з пенальті, потім на 75 хвилині після чудово розіграного кутового переможний гол забив правий захисник Юрій Бахмат. Решту часу команди провели в обопільних атаках, проте рахунок не змінився.Тепер 9 травня ФК.Шляховик буде грати в 1\2 фіналу проти Лукашівки.