Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Червень » 13 » Сьогодні відбувся 5 тур Чемпіонату району з футболу - ФК.Шляховик перемагає Стару Басань 4-0
21:32

Сьогодні відбулись матчі 5 туру Чемпіонату Бобровицького району з футболу - ФК.Шляховик приймав на своєму полі команду Стара Басань і впевнено переміг з рахунком 4-0. В кожному з таймів було забито по 2 голи, спочатку в першому таймі відзначились Павло Овдій та Роман Пінчук, у другому таймі красивим дальнім ударом відзначився знову Павло Овдій, а остаточний рахунок 4-0 встановив Сергій Супрун. Загалом команда суперника показала хорошу гру але з поганою реалізацією, адже навіть   призначений у цьому матчі пенальті у ворота ФК.Шляховик не був реалізований гравцями Старої Басані. Знову варто відзначити гарну гру в складі ФК.Шляховик Павла Овдія який другий матч поспіль робить дубль і приносить перемогу ФК.Шляховик.