Меню сайту

Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Травень » 6 » У фіналі Кубку області 9 травня зіграють ФК.Полісся і Єдність-2
У фіналі Кубку області 9 травня зіграють ФК.Полісся і Єдність-2
19:33

Вчора 5 травня відбувся матч відповідь 1/2 фіналу кубка Чернігівської області з футболу.
У Ніжині ФК «Ніжин» приймав ФК «Полісся» (Добрянка), нагадаємо, що у першому матчi у Добрянцi ФК "Полiсся" поступилося 0:1.
  Матч розпочався з атак господарів поля, і вже на перших хвилинах матчу ніжинці могли повести у рахунку, та нападник господарів не зумів переграти голкіпера добрянців, вийшовши з ним сам на сам. Цей момент буквально розбудив футболістів «Полісся» і на відміну від гри у Добрянці вони спромоглися реалізувати майже всі гольові моменти. Так вже після першого тайму добрянці вели у рахунку 3:0, у складі Полісся після красивих комбінацій відзначилися Олександр Дацюк, Артур Твердовський та Ігор Донець.
У другому таймі малюнок гри не змінився, Полісся весь час володіло ігровою та територіальною перевагою, що і вилилося ще в один м'яч Артура Твердовського, який обігравши трьох захисників влучно пробив у дальній кут воріт. Після четвертого голу у складі «Полісся» на поле вийшло п'ятеро гравців 1992 року народження, а під завісу матчу на полі з'явився і головний тренер команди Ігор Бобович.
Таким чином, за сумою двох матчів ФК «Полісся» впевнено обіграло ФК «Ніжин» з загальним рахунком 4:1.
  У іншій півфінальній парі ФК «Єдність»-2 (Плиски) здолала корюківський «Авангард» з загальним рахунком 5:1
У фіналі ФК.Полісся зіграє проти ФК «Єдність»-2 (Плиски).

Матч відбудеться 9 травня в Ніжині. Початок матчу о 16:00.

Переглядів: 503 | Додав: fcshlyahovuk | Рейтинг: 5.0/1 |