Наше опитування
Яку ви оцінку даєте роботі нашого сайту?
Всього відповідей: 274

Головна » 2010 » Червень » 28

Вчора пройшли матчі 7 туру Чемпіонату Бобровицького району з футболу - ФК.Шляховик приймав на своєму полі новачка цьогорічного чемпіонату та сенсаційного лідера команду Єдність з села Макарівка. Гості прагнули продовжити свою переможну серію та зберегти лідируючу позицію в чемпіонаті. Гра почалась з активних дій гостей які прагнули забити швидкий гол та це їм не вдалось. Чудові нагоди відзначитись в першому таймі втратили гравці ФК.Шляховик Павло Овдій та Микола Шутий. Перший тайм закінчився з рахунком 0-0. В другому таймі малюнок гри не змінився і господарі і гості продовжували створювати гарні нагоди для того щоб відзначитись та гол був забитий лише на останній 90 хвилині матчу коли Єдність пішла на останній штур ... Читати далі »

Переглядів: 505 | Додав: fcshlyahovuk | Дата: 28.06.2010